صفحه اصلی تماس با ما

تماس با ما

موسسه مهاجرتی آپادانا با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری در زمینه مهاجرت و صدور ویزاهای مختلف با عناوین مختلف و بیش از ۶۰۰۰ پرونده موفق در زمینه مهاجرت کارنامه ای درخشان در این زمینه داشته و می تواند با افتخار اعلام نماید که اعتماد و تعهد در انجام کارها و اعتبار در بین شرکت های مختلف آمریکای و کانادایی راز موفقیت این موسسه می باشد.

عالی ترین راه ارتباط با موسسۀ مهاجرتی آپادانا از طریق ارسال تیکتینگ در پروفایل کاربری می باشد. به چند دلیل اول اینکه تمام سوالات خودتان مکتوب برای خودتان می ماند و آرشیو می شود دوم اینکه کارشناسان ما تخصصی تر و دقیق تر جواب سوالات شما را خواهند داد و البته این موسسه راه های تماس فراوان دیگری هم برای شما در نظر گرفته که ایمیل و تماس از طریق اسکایپ و در نهایت تماس تلفنی هم برای شما عزیزان فراهم شده است. اکانت اسکایپ و تلفن مستقیم ما در پایین صفحه قابل مشاهده می باشد. ساعات کار دفتر مرکزی آمریکا – کالیفرنیا، شهر لوس آنجلس از ساعت ۹:۰۰ صبح الی ۶:۰۰ عصر ( تمام روزهای هفته ) به وقت تهران می باشد. ما شرایطی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که شما بتوانید در طول روز با دفتر آمریکا از طریق تلفن یا اسکایپ ارتباط برقرار کنید. تمام مشاوره های تخصصی موسسه از طریق اسکایپ انجام می شود و البته با هماهنگی قبلی و رزرو روز و ساعت خاص که شما عزیزان در آن روز وقت کافی داشته باشید. وقت های مشاوره ما ساعتی محاسبه شده و سعی می شود تا در بازه زمان تعیین شده به سئوالات مهم شما جواب داده شود.

قابل توجه تمام دوستان و عزیزان : موسسه مهاجرتی آپادانا هیچ گونه شعبه و یا همکاری در ایران و خارج از ایران ندارد.

موسسه مهاجرتی آپادانا از چند سیستم برای معرفی پکیج ها و فرستهای مهاجرتی استفاده می کند که به شرح زیر می باشد. وب سایت موسسه که اصلی ترین مرجع می باشد که در نهایت هم برای ثبت نام داوطلبین و هم برای اطلاع رسانی و هم برای آرشیو سوالات داوطلبین مورد استفاده قرار می گیرد. کانال تلگرامی موسسه که فقط برای تبلیغات از آن استفاده می شود و تمام سوالاتی که از طریق تلگرام پرسیده شود به سایت هدایت خواهد شد. اینستاگرام و فیسبوک موسسه که در آن موسسه فقط برای اطلاع رسانی از آن استفاده می کند و در آنجا هم هر نوع سوالی به وب سایت ارجاع داده می شود. اسکایپ موسسه که از آن برای انجام مشاوره های مختلف و انجام مصاحبه های مختلف استفاده می شود که همه مصاحبه ها در مورد پرونده های شما عزیزان و مشاوره های تخصصی با رزرو قبلی انجام می شود. شماره تلفن موسسه که در ساعات اعلام شده پاسخگوی شما عزیزان است.

تماس تلفنی شما با ما به صورت رایگان پاسخگویی میشود. گاهی سوالات شما در صفحات اجتماعی ما و یا دیگران توسط سایر بازدیدکنندگان پاسخگویی میشود که موسسه در قبال آن پاسخ ها هیچگونه مسولیتی ندارد. برای اینکه در مورد مهاجرت پرونده و شرایط هر شخصی مخصوص آن شخص است.

لازم به ذکر است تمامی مطالبی که در این وب سایت با عنوان خدمت ارائه شده، توسط موسسه انجام می شود و در صورتی که خدمتی از دست ما بر نیاید آن را اصلاً اعلام نمی کنیم پس وقتی پکیجی و یا موقعیتی اعلام می شود تا زمانی که آن خبر در سایت هست، صفر تا صد آن موضوع توسط موسسه برای داوطلب عزیز انجام خواهد شد.

نشانی و شماره تماس

نشانی و شماره تماس

دفتر مرکزی واقع در کشور آمریکا، کالیفرنیا، شهر لوس آنجلس گاردنا
ریچموند هیل جنوبی
شماره تلفن : ۳۱۷۲ ۲۹۹ (۳۱۰) ۰۰۱

اکانت اسکایپ موسسه

اکانت اسکایپ موسسه

اکانت اول :

اکانت دوم:

در صورت آفلاین بودن از پیغام صوتی یا پیغام متنی استفاده نمایید

آدرس کانال تلگرام ، اینستاگرام و فیسبوک موسسه

آدرس کانال تلگرام ، اینستاگرام و فیسبوک موسسه

آدرس تلگرام : https://t.me/apadanaim

آدرس اینستاگرام : https://www.instagram.com/apadanaim

ایمیل موسسه

ایمیل موسسه

ایمیل : info@apadanaim.com

       ارسال ایمیل به ما

  * نام و نام خانوادگی شما :

  * ایمیل شما :

  شماره تماس :

  * موضوع تماس :

  * متن تماس :


  ناحیه های که با ستاره نشان دار شده اند اجباری می باشند. به ایمیل هایی که اطلاعات تماس آنها ناقص و یا غیر معتبر باشد رسیدگی نخواهد شد. پس با دقت موارد خواسته شده را پر کنید.  نظرات بسته شده است.