صفحه اصلی خط مشی صیانت از حریم شخصی کاربران

خط مشی صیانت از حریم شخصی کاربران

خط مشی صیانت از حریم شخصی کاربران

(آخرین به روزرسانی:  ۱۳۹۷/۱/۲۲ )

موسسه مهاجرتی آپادانا، حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان را محترم می شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند است. این سند بیان کننده خط مشی صیانت از حریم شخصی، مربوط به وب سایت موسسه مهاجرتی آپادانا به نشانی apadanaim.com است. ما هیچ گونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید، این خط مشی به هم پیوسته و مرتبط با سند “شرایط و ضوابط استفاده” است که در قسمت شرایط و ضوابط در دسترس است.

این سند خط مشی، قوانین عمومی ما را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت های ما شرح می دهد. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما می دانید، اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار داده اید را چگونه استفاده خواهیم کرد و یا استفاده نخواهیم کرد. برای همین، برای فهمیدن کامل حقوق خود، از شما می خواهیم تا این سند خط مشی را مطالعه نمایید.

در مورد بازدیدکنندگان، وب سایت های ما در شبکه جهانی وب برای بازدید عموم تعبیه شده است. در این راستا شما در شبکه جهانی وب می توانید از وب سایت های ما بازدید نمایید بدون آنکه هویت، یا سایر اطلاعات شخصی خود را برای ما فاش کنید. در مورد مشتریان و همکاران فعلی و آینده، هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی ( هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند ) در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و موسسه و اطلاعات مربوط به پرونده های هر کاربر می باشد و مورد استفاده در مسائل مربوط به هر کاربر قرار خواهد گرفت.

سایت ما چه نوع اطلاعاتی را جمع آوری می کند؟

هنگامی که شما از وب سایت ما بازدید می کنید، وب سرور ما اطلاعات پایه شما را جمع آوری می کند. این اطلاعات درباره نام دامنه، زمان بازدید، صفحاتی که از آن بازدید کرده اید، است که شامل اطلاعات هویتی نیست، به جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم مورد نیاز است. هنگامی که شما برای استفاده از خدمات موسسه، ثبت نام میکنید، اطلاعات تماس و اطلاعات هویتی و اطلاعات پرداختی خود را در اختیار ما قرار میدهید، اطلاعات پرداختی شما نزد بانکهای رابط و سیستم های رابط پرداختی خواهد بود و ما هیچ گونه دسترسی به اطلاعات حسابهای بانکی و اطلاعاتی از این دست مربوط به مشتریان و کاربران خود را نداریم. در توضیح بیشتر اطلاعات تماس به طور نوعی، شامل نام، نشانی و شماره تلفن و ایمیل و شبکه های اجتماعی شما است و اطلاعات هویتی اطلاعاتی هستند که موسسه از آنها برای تشکیل پرونده های مختلف مهاجرتی و کاری و امثال آن با درخواست کاربر مورد استفاده قرار می دهد و اطلاعات پرداخت شما نیز به طور نوعی شامل اطلاعات کارت اعتباری و اکانت های اعتباری شما است که در سایت ما ذخیره نمی شود. تا زمانی که شما عضو و یا مشتری ما باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری شما، نوع خدمات و کار در سیستم، توسط ما مدیریت می شوند. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی مشتری و سایر مراسلات و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.

مـا اطـلاعات را چگونه استفاده می کنیم؟

وب سایت ما اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد. ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما قرار داده اید در جهت برقراری خدمات به شما استفاده می کنیم. همچنین از اطلاعات پرداخت شما تنها در فرایند پرداخت استفاده می شود و ما به جزئیات اطلاعات پرداخت شما دسترسی نداریم حال از هر نوع باشد، این اطلاعات شامل شماره کارت شما، رمز شما، شماره امنیتی و تاریخ باطل شدن کارت شما می باشد که ما به آنها دسترسی نداریم و بانک از طریق درگاه پرداخت به آنها دسترسی دارد. ما اطلاعات دیگری نظیر وضعیت حساب کاربری، نوع سرویس و ثبت های مشتری را، در فرایند برقراری سرویس استفاده می کنیم. با زدن دکمه های “ارسال” یا “ثبت” هر بازدیدکننده، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند خط مشی بیان شده، اعلام می دارد.

وب سایت ما ممکن است اجازه دسترسی به اطلاعات مشتری را به همکاران و اشخاص ثالث خاصی بدهد. برای مثال ، برای تشکیل پرونده های مهاجرتی اطلاعات هویتی شما در امور اداری و موسسه های طرف قرارداد برای سرمایه گذاری و کاری و امثال آن مورد استفاده قرار خواهد گرفت، یا برای اینکه باب همکاری خاصی با شما باز شود. همچنین موسسه مهاجرتی آپادانا ممکن است اطلاعات مشتری را برای ارسال اطلاعات سیستم یا اطلاع در مورد خدمات از طرف موسسه ما و خدمات جدید، یا ارتقاء یافته، در صورتی که مشتری قبلاً اجازه ارسال آن را داده باشد استفاده کند. مشتری این حق را دارد که نخواهد نامه های الکترونیکی تبلیغاتی مرتبط با همکاران و اشخاص ثالث را از موسسه مهاجرتی آپادانا دریافت کند و برای توقف ارسال، می تواند نامه ای به صندوق پستی الکترونیکی info@apadanaim.com ارسال نماید.

واحدهای مورد اعتماد موسسه مهاجرتی آپادانا، مسئول پردازش و استفاده از برخی از اطلاعات ارسال شده، نظیر فرم های ثبت نام، درخواست های مختلف مرتبط هستند. این واحدها حق استفاده از این اطلاعات، خارج از چهارچوب مشخص شده بوسیله ما، را ندارند و محرمانگی چنین اطلاعاتی را حفظ می کنند. ما ممکن است که اطلاعات تماس شما را با رضایت و اجازه شما، در فهرست حسن انجام کار و رضایت مشتریان قرار دهیم .

ما اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری را فاش نخواهیم کرد، مگر اینکه متقاعد شویم افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث صدمه و خسارت به حقوق و اموال موسسه یا مشتریان موسسه یا دیگران شده باشد. ما ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون، یا در جایی که موسسه مهاجرتی آپادانا متقاعد شود که، قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهیم .

موسسه همچنین محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که موسسه برای مشتریان خود ذخیره می کند را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، مگر در (الف) موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد (ب) در ارتباط با انتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد (ج) مورد نیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی های حقوقی باشد که موسسه به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند (د) لازم باشد که برای پیگیری امور جنایی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد.

موسسه مهاجرتی آپادانا هر گونه سانسور، ویرایش، تغییر یا دستکاری را در هرگونه نظرسنجی، نظارت بر برقرار بودن ارتباط که بوسیله مشتری یا دیگران انجام می شود، صراحتا رد می کند. هر چند موسسه مهاجرتی آپادانا هرگونه ارتباطی را که ممکن است به موسسه یا مشتریان موسسه یا دیگران صدمه بزند، مورد نظارت قرار می دهد، حتی ممکن است حذف یا قطع کند. مبنایی که موسسه مهاجرتی آپادانا بر اساس آن اقدام به این کار می کند، بدون آنکه محدودیتی بیاورد، شامل نقض بالفعل و بالقوه سند “شرایط و ضوابط استفاده” می شود.

توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی آپادانا ممکن است اطلاعات جمع آوری شده را در جهت اطلاع رسانی پکیج ها و خدمات خود یا اطلاع رسانی حساب کاربری شما مورد استفاده قرار دهد.

مشتری این حق را دارد که نخواهد نامه های الکترونیکی اطلاع رسانی یا تبلیغاتی موسسه مهاجرتی آپادانا را دریافت کند و برای توقف ارسال ، می تواند درخواستی به صندوق پستی الکترونیکی info@apadanaim.com ارسال نماید. در این درخواست مشتری باید نام دامنه اینترنتی یا اطلاعات تماس خود را قید کند. مشتری انتخابی در مورد عدم دریافت نامه های الکترونیکی مرتبط با برقراری و نگهداری و به روز رسانی خدمات و حساب کاربری خود ندارد.

تبلیغات و کوکی های (Cookies) اشخاص ثالث :

اطلاعات پایه جمع آوری شده کاربر، برای کمک به ما در جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایت ما و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما، مورد استفاده قرار می گیرد. ما اطلاعات شخصی مشتریان را مگر در مواردی که صریحا در این سند خط مشی آمده است، مورد مبادله، اجاره یا فروش قرار نخواهیم داد. ما هم اکنون با موسسه های آنلاینی، قرارداد داریم که این اطلاعات را، از طرف ما مورد پردازش قرار می دهند تا ما را در جهت بهینه سازی و مدیریت کسب و کار و ارتباطات اینترنتی، کمک کنند. ما از خدمات موسسه های بازاریابی استفاده می کنیم که به ما کمک می کنند تا میزان کارایی برنامه های تبلیغاتی خود و نحوه استفاده بازدیدکنندگان از وب سایت خود را بسنجیم . برای این کار ما از کوکی هایی که موسسه بازاریابی در اختیار ما قرارداده، در وب سایت خود استفاده می کنیم . اطلاعاتی که موسسه بازاریابی ما بوسیله این کوکی ها جمع آوری می کنند، هویت شخص را مشخص نمی کند. این اطلاعات به ما کمک می کند، نوع مشتریان و جاذبه های وب سایت خود و اینکه کدام محصول یا خدمات پرطرفدارتر است، را متوجه شویم. اگر چه موسسه بازاریابی، اطلاعاتی که از وب سایت ما می آید را از طرف ما ثبت می کند، ولی اینکه این اطلاعات در کجا استفاده شود یا نشود را ما کنترل و مشخص می کنیم.

ما ممکن است از کوکی ها ( اطلاعاتی است که یک وب سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد ) در جاهایی استفاده کنیم . کوکی به یک برنامه کاربردی تحت وب، امکان پاسخ به شما را فراهم می کند و با نگهداری و بازیابی داده هایی در مورد سلیقه های شما، برنامه کاربردی تحت وب، می تواند عملیات خود را متناسب با نیاز، چیزهایی دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید، ترتیب دهد. اکثر مرورگرهای وب اجازه پایش اینگونه کوکی های را به شما می دهند. در مورد نحوه عملکرد این پایش باید، به دستورالعمل های مرورگر خود مراجعه کنید. اگر شما کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که از بسیاری از مزایای شخصی سازی یک برنامه کاربردی تحت وب، محروم خواهید شد و در صورت غیرفعال کردن کوکی ها، بسیار محتمل است که برخی از عملکردهای وب سایت، از کار بیفتند و یا بسیار کند شود.

وب سایت ما امکان ارسال تیک را نیز داراست. سیستم تیک به شما امکان می دهد تا در یک گفتگوی تقریبا زنده آنلاین در وب سایت ما سئوالات خود را مطرح کنید. برنامه تیک اطلاعات خود را به صورت داخلی در سرورهای ما ذخیره می کند، و همچنین سوالات پرسیده شده و جواب داده شده مکتوب در پروفایل شما باقی می ماند.

من چگونه می توانم به اطلاعات شخصی خود دست پیدا کنم؟

هنگامی که شما مشتری ما شدید، می توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نشانی و اطلاعات تماس خود، و اطلاعات هویتی در هر زمان که خواستید، برای تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. دقت نمایید که تغییر اطلاعات هویتی باعث مخدوش شدن در روال اجرای پرونده خواهد شد و عواقب آن به تاخیر افتادن پرونده و روال خدماتی و حتی باعث شارژ شدن مبلغی برای شما خواهد شد. به عنوان مشتری موسسه، شما می توانید با ورود به “ناحیه کاربری” به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. اطلاعات حساب کاربری شما به صورت امن نگهداری می شوند و تنها با وارد کردن، گذرواژه ای که خودتان انتخاب کرده اید، قابل دسترس است. اگر احتیاج به کمک و راهنمایی در مورد نحوه تصحیح اطلاعات خود داشتید، می توانید با ما از طریق صندوق پست الکترونیک info@apadanaim.com مکاتبه کنید.

تدابیر حفاظتی:

موسسه برای حفاظت از صدمه، سوء استفاده و تغییر نابجای اطلاعات تحت کنترل ما، تدابیر امنیتی وضع نموده است. هنگامی که شما شناسه و گذرواژه خود را وارد میکنید، این اطلاعات به وسیله پادمان SSL از یک کانال ارتباطی امن به سرور منتقل می شوند. همچنین در صفحاتی که اطلاعاتی نظیر شماره کارت اعتباری را، وارد میکنید نیز، از این فنآوری برای امن کردن کانال ارتباطی استفاده شده است.

پیوندها:

از وب سایت ما پیوندهایی به سایر وب سایتها وجود دارد، که ممکن است متعلق به موسسه ها و اشخاصی باشد که هیچگونه وابستگی به موسسه مهاجرتی آپادانا ندارند. ما مسئولیتی در مورد صیانت حریم شخصی و محتویات آن وب سایت ها را نداریم و به شما توصیه می کنیم که جانب احتیاط را رعایت کنید. به ویژه به شما توصیه می کنیم که خط مشی صیانت از حریم شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که این سند خط مشی، تنها و تنها برای وب سایت موسسه مهاجرتی آپادانا صادق است.

حریم شخصی کودکان:

موسسه ما محصول و خدماتی به کودکان نمی فروشد. مشتریان موسسه باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند. هر فرد زیر ۱۸ سال  ) صغیر ) برای اینکه مشتری موسسه مهاجرتی آپادانا شود، باید دارای یک قیم باشد که سند ” شرایط و ضوابط استفاده ” را بپذیرد. اگر شما یک فرد زیر ۱۸ سال هستید، ما قویاً به شما توصیه میکنیم که از وب سایت ما با اطلاع والدین و یا قیم خود، استفاده کنید.

تغییر در سند خط مشی ما:

موسسه مهاجرتی آپادانا حق تغییر این سند خط مشی را در هر زمان که بخواهد ، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند خط مشی آخرین نسخه ای که در سایت موجود است، خواهد بود.

شما حق اینکه بخواهید، اطلاعات شخصی شما از مجموعه اطلاعات جمع آوری شده ما، حذف شود، یا افشا نشود را دارید، برای این منظور ایمیلی به آدرس info@apadanaim.com بفرستید. لطفا در این ایمیل درخواست، نام کاربری و اطلاعات شخصی و اطلاعات تماس خود را نیز قید کنید.

تماس با ما:

اگر شما پرسش یا نگرانـی در مورد این سنـد خط مشی دارید، می توانید آن را از طریق صندوق پستی الکترونیکی info@apadanaim.com یا راه های تماس موجود ارائه شده با ما مطرح کنید. یا از طریق صفحه تماس با ما به ما ایمیل بفرستید و یا از طریق تلفن با ما تماس بگیرید کارشناسان ما در ساعات اداری پاسخگوی شما هستند.

نظرات بسته شده است.