صفحه اصلی پکیج های کاری آمریکا مهاجرت از طریق کاری روش اول برای کشور آمریکا

مهاجرت از طریق کاری روش اول برای کشور آمریکا

مهاجرت از طریق ویزای کاری EB3 یا ویزای کاری برای افراد غیر متخصص

 

برنامه مهاجرتی EB3 کشور ایالات متحده آمریکا در حال حاضر یکی از بهترین روشهای مهاجرتی برای متقاضیانی است که شرایط سرمایه گذاری در خارج را نداشته و دارای مدارک زبان آیلتس و یا تافل نیستند.پس از بررسی پرونده داوطلب توسط اداره مهاجرت آمریکا به داوطلب و تمام اعضاء خانواده درجه یک داوطلب گرین کارت دائمی و سپس پاسپورت آمریکا داده می شود، که البته طبق تمام برنامه های مهاجرتی بعد از ۵ سال دارنده گرین کارت می تواند برای شهروندی دائم کشور آمریکا سیتیزنی اقدام نماید.

در این روش که مخفف عبارت Employment Based 3 می باشد داوطلب می تواند از طریق کار در شغلهایی که در آمریکا با کمبود نیروی کار مواجه هستند اقامت دائم و گرین کارت آمریکا را برای خود و تمام اعضاء خانواده خود اخذ کند. مزایای این روش به این صورت است که علاوه بر کم شرایط بودن در این روش، سرعت بالای روند انجام پرونده از دیگر محاسن این روش می باشد. در این روش صدور ویزای نهایی فقط در حدود ۱۸ تا ۲۴ ماه به طول می انجامد که در مقایسه با بیشتر روش های مهاجرتی در بین تمام کشور ها مثل کانادا سریع تر می باشد.

مهمترین شرط مهاجرت به کشور آمریکا از طریق EB3 داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آمریکایی معتبر است که این پیشنهاد کار باید مورد تایید وزارت کار و همچنین اداره مهاجرت آمریکا باشد. برای داوطلب هیچ شرط دیگری از جمله تحصیلات عالیه، مدارک زبان انگلیسی، شرط سنی، شرط مالی و یا شرایط خاص دیگری وجود ندارد.

مهمترین مدرک به منظور تشکیل پرونده مهاجرتی در روش EB3 یک پیشنهاد کاری معتبر از کارفرمای آمریکایی می باشد. از لحاظ حقوقی نه تنها پیشنهاد کاری مذکور باید مورد تایید وزارت کار آمریکا باشد بلکه کارفرمای ارائه دهنده این پیشنهاد کاری نیز بر اساس قوانین وزارت کار کشور آمریکا باید واجد شرایط استخدام نیروی کار خارجی باشد. یافتن کارفرمایان آمریکایی که واجد شرایط بوده و نیاز به استخدام پرسنل خارجی دارند و همچنین اخذ تاییدیه وزارت کار برای این پیشنهاد های کاری پروژه ای تخصصی و زمانبر بوده و نیاز به همکاری گروهی چندین تیم با تجربه در زمینه اقتصاد، کاریابی و حقوقی در ایالات متحده آمریکا دارد.

 

 

متقاضیان پس از طی مراحل مختلف با ویزای اقامت دائم وارد آمریکا می شوند :

 1. داوطلب موظف است دست کم یک سال ( در بعضی از مواقع تا ۲ سال ) برای شرکت مورد نظر کار کند. این تعهد هیچ جایگزینی ندارد بنابراین اگر شما مایل به کار در این سطح نیستید ( کارگری کار در رستوران ها و هتل ها در سطح کارگری ) بهتر است روش های دیگری را برای مهاجرت امتحان نمایید.
 2. پیش بینی زمان کاری برای انجام مراحل کاری مختلف تا زمان دریافت ویزای مهاجرتی بین ۱۸ تا ۲۴ ماه است هر چند نمی توان تعهدی در مورد زمان رسیدگی به پرونده از طرف حکومت آمریکا داد.
 3. این برنامه با همکاری چندین شرکت بزرگ آمریکای مالک رستوران های زنجیره ای و هتل ها و صاحب صنایع سنگین کشور آمریکا و همچنین شرکت های سرمایه گذاری و حقوقی بزرگ معتبر در داخل آمریکا انجام می شود.
 4. داشتن تحصیلات دانشگاهی، سابقه کار و دانش زبان انگلیسی در این مرحله شرط نیست. هر چند موسسه اولویت عقد قرارداد را به افرادی می دهد که سطح زبان مطلوب و مدارک دانشگاهی و سابقه کاری دارند. ( این موضوع به خاطر خود فرد می باشد که در مدت اقامت و همچنین بعد از اتمام تعهد کاری با کمترین مشکلات به زندگی در آمریکا ادامه دهند )
 5. سلامت جسمانی داوطلب اجباری است چون در معاینات سفارت باید قبول شوند.
 6. عدم داشتن سوء پیشینه برای داوطلب اجباری می باشد.

برخی از ویژگی های برجسته مهاجرت به روش EB3 به شرح زیر است :

 1. بدون نیاز به مدرک زبان ( اولویت با آنهایی است که مدرک زبان دارند )
 2. بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهی ( اولویت با آنهایی است که مدرک دارند )
 3. بدون نیاز به سابقه کاری ( اولویت با آنهایی است که سابقه کاری قانونی دارند )
 4. بدون نیاز به سرمایه گذاری اساسی
 5. بدون شرط سن
 6. بدون شرط مالی
 7. درصد قبولی بالای ۹۵%
 8. سرعت پردازش نسبتاً بالا
 9. گرین کارت برای تمام اعضاء درجه یک خانواده داوطلب ( همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال )
 10. شهروندی و پاسپورت آمریکا برای داوطلب
 11. مهاجرت به کشوری مثل آمریکا به همراه شغل تضمین شده با درآمد مناسب برای شروع
 12. بدون نیاز به تعهد داوطلب برای اشتغال در شغل اولیه برای مدت طولانی
 13. بهره مندی داوطلب و خانواده ایشان از تمام حقوق شهروندی کشور ایالات متحده آمریکا

 

ویزای کاری کشور آمریکا

 

مدارک مورد نیاز برای این پکیج ( برای شرکت در مزایده و تشکیل پرونده ) :

 1. اسکن رنگی از تمام صفحه های شناسنامه داوطلب به همراه خانواده ایشان ( همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال — در صورت اینکه داوطلب مایل باشد خانواده خود نیز با ایشان مهاجرت نمایند ) به همراه ترجمه رسمی ( ترجمه شده در دارالترجمه های رسمی با مهر وزارت خارجه و دادگستری ایران ).
 2. اسکن رنگی از پاسپورت داوطلب به همراه خانواده ، صفحه های اصلی و صفحه های که دارای ویزاها و مهرهای ورود و خروج هستند. ( به همراه کپی ویزاهایی که در پاسپورت های فدیمی موجود است تا ۱۰ سال ).
 3. اسکن رنگی از کارت ملی پشت و رو به همراه ترجمه رسمی برای خود داوطلب و خانواده ایشان.
 4. اسکن رنگی از کارت پایان خدمت یا انواع معافیت به همراه ترجمه رسمی ( برای آقایان ).
 5. اسکن تمام رنگی از سند ازدواج یا طلاق به همراه ترجمه رسمی.
 6. عکس تمام رنگی ۶۰۰*۶۰۰ پیکسل با کیفیت ۳۰۰dpi اسکن شده، گوشها باید دیده شوند با پس زمینه سفید البته بدون روتوش و ویرایش … به همراه عکس خانواده داوطلب ( همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال ).
 7. اسکن رنگی از بیمه نامه ها ( درمانی و بیمه تامین اجتماعی و بازنشستگی ) و سابقه کاری و نامه ای که تایید کند شما در کجا مشغول به کار هستید یا بازنشسته شدید به همراه ترجمه رسمی. برای مثال : گواهی اشتغال – حکم کارگزینی یا بازنشستگی – فیش حقوق – روزنامه رسمی آگهی تغییرات و تصمیمات شرکت – کارت بازرگانی یا پرسنلی – جواز کسب – پروانه بهره وری – پروانه مطب و پروانه دائم طبابت – پروانه سازمان نظام مهندسی – گواهی شورای اصناق.
 8. اصل و کپی مدارک تحصیلی در صورت وجود ( دیپلم ، مدارک دانشگاهی و امثال آن ) به همراه ترجمه رسمی
 9. موجودی حساب یا حساب های بانکی به همراه ۱۰ گردش آخر به تایید بانک مورد نظر و به همراه ترجمه رسمی که ثابت کند داوطلب مبلغ مورد نظر برای پرداخت به شرکت ارسال کننده دعوت نامه کاری و هزینه های حقوقی را دارد یا نه … توجه داشته باشید که معیار فقط اموال نقدی می باشد و املاک و مستغلات در این نوع پرونده معیار نیست.
 10. PDF قرارداد مورد نظر برای این پکیج که شامل مراحل شرکت در مزایده برای شهرهای مورد نظر داوطلب و قرارداد اصلی از بابت انجام کارهای مهاجرتی داوطلب می باشد. به ایمیل ایشان ارسال و داوطلب بعد از گرفتن پرینت رنگی و پر کردن جاهای مشخص شده و امضاء آن اسکن رنگی آن را برای ما ارسال می کنند.
 11. پرداخت هزینه های تعیین شده در قرارداد طبق توافق قبلی ( تا هزینه ها چه برای مزایده شهرها و چه برای به جریان افتادن پرونده مهاجرتی پرداخت نشود case داوطلب به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نمی شود )

 

هزینه های شرکت در مزایده ها :

داوطلب گرامی به دلیل متغیر بودن قیمت ها برای هر مزایده برای اطلاع از قیمت بروز شده از طریق ارسال تیکت و یا از طریق راه های تماس گوناگون از آخرین قیمت ها باخبر شوید.

 

هزینه تشکیل پرونده اصلی مهاجرت برای هر سرمایه گذار :

داوطلب گرامی به دلیل متغیر بودن قیمت ها برای هر پرونده برای اطلاع از قیمت بروز شده از طریق ارسال تیکت و یا از طریق راه های تماس گوناگون از آخرین قیمت ها باخبر شوید.

 

مشاوره ها و راهنمایی های اسکایپی و گفتگو های تلفنی :

موسسه مهاجرتی آپادانا تمامی مشاوره ها را با وقت قبلی و با هماهنگی کامل با داوطلب محترم انجام می دهد. ثبت نام و پر کردن پروفایل کاربری در وب سایت و ارسال تیکت های پشتیبانی و جواب دادن به آنها توسط کارشناسان موسسه و جواب دادن به ایمیل های ارسالی و همچنین مشاوره اول اسکایپی کاملاً رایگان می باشد، ولی مشاوره های یعدی اسکایپی تا قبل از افتتاح پرونده برای هر جلسه هزینه مشاوره تعیین می شود.

بعد از افتتاح پروند تمامی مشاوره ها و راهنمایی های بعدی برای همان پرونده رایگان می باشد، البته با هماهنگی قبلی … به درخواست های خارج از نوبت پاسخ داده نمی شود و داوطلب می تواند سئوالات خود را از طریق سیستم ارسال تیکت مطرح نماید.

نظرات بسته شده است.